Zaproszenie na X Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu ŻYWNOŚĆ - ŻYWIENIE – DIETETYKA

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na X Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu ŻYWNOŚĆ - ŻYWIENIE – DIETETYKA na temat:  Żywność funkcjonalna a diety niekonwencjonalne.

Głównym organizatorem konferencji jest Katedra Dietetyki i Badań Żywności, Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, a współorganizatorami Polskie Towarzystwo Technologów Żywności oraz Komitet Nauk o Żywności i Żywieniu PAN.

Konferencja odbędzie się 21-22 listopada 2024 roku w siedzibie Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie na ul. Armii Krajowej 13/15.

Mamy nadzieję, że uznacie Państwo tę tematykę za interesującą i odpowiecie pozytywnie na nasze zaproszenie na konferencję do
Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym komunikacie.

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy dokonać poprzez formularz dostępny na stronie: https://forms.gle/cFjDPfaCnGMPVkrXA do 30 września 2024r.

W załączniku umieszczono wzór streszczenia, które należy odesłać do dnia 31 października 2024 r za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Z wyrazami szacunku,
Przewodnicząca Komitetu Naukowego