18 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki 2020

Kierownicy Katedr
Pracownicy Nauk o Zdrowiu

Szanowni Państwo!

W dniach 23-25 września 2020 roku zaplanowane zostały 18. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki w związku, z tym serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i aktywnego włączenia się w organizację tego przedsięwzięcia. Tegoroczne wydarzenie będzie miało nieco odmienny charakter, ze względu na zagrożenie epidemiczne. Aby zminimalizować ryzyko, organizatorzy podjęli decyzję, aby zajęcia miały głównie formę zdalną, a tylko w przypadku spotkań w formie kameralnej (do 15 osób, z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa), będzie możliwe przeprowadzenie zajęć z bezpośrednim udziałem uczestników. Realizację części zajęć zdalnych wesprą pracownicy TV Kortowo. Tegoroczna forma Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki będzie dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, ale wspólnymi siłami na pewno uda nam się stworzyć wspaniałe wydarzenie, na które, jak co roku, czekają tysiące dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wzorem lat ubiegłych, uprzejmie proszę o zgłoszenie z każdej Katedry jednej ciekawej propozycji udziału, jest to jednocześnie promocja naszej działalności.

Propozycję wydarzenia uprzejmie proszę zgłaszać bezpośrednio do dr n. med. Ewy Kupcewicz – vicedyrektora SZP do 01 czerwca 2020 roku na adres email: ewa.kupcewicz@uwm.edu.pl

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.