Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa AKTUALIZACJA!

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA
Polska - Hiszpania - Słowacja

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej ,,Pielęgniarstwo i położnictwo w wymiarze interdyscyplinarnym wobec współczesnych wyzwań”, która odbędzie się 19 lutego 2021 roku w formie zdalnej.

Celem Konferencji jest prezentacja wyników badań naukowych i dyskusja dotycząca perspektyw i kierunków rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa wobec współczesnych wyzwań. Tematyka Konferencji obejmuje m.in. jakość życia zawodowego pielęgniarek i położnych oraz aktualne wyzwania dla służb medycznych związane z pandemią Covid – 19.

Do udziału w Konferencji zapraszamy nauczycieli akademickich, pracowników ochrony zdrowia i studentów kierunków medycznych zainteresowanych tematyką związaną z  pielęgniarstwem i położnictwem.

Udział w Konferencji umożliwi wymianę poglądów, merytoryczną dyskusję oraz prezentację wyników badań własnych w postaci wystąpień ustnych. W związku obecną sytuacją epidemiczną informujemy, że udział w Konferencji będzie możliwy tylko w formie zdalnej na platformie BigBlueButton uwmelkbbb.edu.pl (link do rejestracji: https://uwmelkbbb.edu.pl/b/dan-hfp-pvm). Udział w Konferencji jest bezpłatny. W dniu konferencji należy zarejestrować się na 15 minut przed rozpoczęciem konferencji.

Zgłoszenie udziału czynnego należy przesłać do 14 lutego 2021 roku na adres email: ewa.kupcewicz@uwm.edu.pl lub katarzyna.kubiak@uwm.edu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać: tytuł wystąpienia, nazwiska autorów pracy, afiliację, dane do kontaktu i streszczenie - max. 200 wyrazów (formularz zgłoszeniowy w załączeniu). W programie zaplanowano sesje prowadzone w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i słowackim.

Rekomendacje rozwiązań technicznych

Proszę, aby każdy uczestnik konferencji zalogował się używając imienia i nazwiska. Platforma BBB (BigBlueButton uwmelkbbb.edu.pl) nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji.

Proszę o przestrzeganie tzw. złotych zasad - Przed rozpoczęciem:

  • Jeśli uczestniczysz w konferencji jako prelegent wybierz mikrofon, jako uczestnik wybierz słuchawki. 
  • Unikaj używania Internet Explorer lub Edge. Przeglądarki Firefox i Chrome są bardziej stabilne, zaś Chrome jest najlepszą opcją.
  • Przeprowadź test, aby upewnić się że wszystko działa jak należy. Jeśli połączenie nie jest dobre, przeprowadź test prędkości używając strony https://www.speedtest.net, jeśli wynik nie jest dobry, postaraj się ograniczyć wpływ innych urządzeń poprzez odłączenie ich od routera.
  • Kamerę mogą mieć uruchomione jednocześnie dwie osoby (moderator i prelegent). 
  • Pozostałe osoby bez kamer, pytania mogą być zadawane na czacie. 
  • Proszę o przesłanie prezentacji w formacie PDF do 18 lutego, bez elementów animacji. 

 Uwaga prelegenci - 18 lutego w godz. 15.00 -17.00 odbędzie się sesja testowa na platformie BBB (https://uwmelkbbb.edu.pl/b/dan-hfp-pvm)

W razie pytań proszę o kontakt: 696 076 764

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji serdecznie zapraszam
dr n. med. Ewa Kupcewicz
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
V-ce Dyrektor SZP