Nadanie tytułu profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu dla Pani prof. dr hab. n. med. Anny Doboszyńskiej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę

 

Szanowni Pracownicy, Nauczyciele akademiccy oraz Studenci Szkoły Zdrowia Publicznego w Olsztynie.

 

     Z wielką radością informujemy, że  w dniu 24 listopada 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania tytułów profesorskich. W gronie nominowanych, którym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akt nadania tytułu profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu  znalazła się:

Pani prof. dr hab. n. med. Anna Doboszyńska

  

Kierownik Katedry  Pulmonologii Szkoły Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UWM w Olsztynie, Koordynator Kliniki Pulmonologii w Warmińsko - Mazurskim Centrum Chorób Płuc w Olsztynie.

Nadanie tego tytułu jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego Pani Profesor w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu a także Jej wieloletniej pracy w zakresie kształcenia studentów i młodych naukowców.

W imieniu Rady Dyrektorskiej oraz całej wspólnoty akademickiej Szkoły Zdrowia Publicznego składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń naukowych.

 

Rada Dyrektorska Szkoły Zdrowia Publicznego