Uwaga studenci - przypominamy o szczepieniach

Uwaga studenci wszystkich kierunków, a w szczególności pierwsze roczniki, władze i personel Szkoły Zdrowia Publicznego, w trosce o bezpieczeństwo epidemiologiczne związane z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, przypomina, że istnieje możliwość, dla osób niezaszczepionych, zaszczepienia się cyklem szczepień przeciw COVID-19 oraz możliwość szczepienia dawką przypominającą (trzecia dawka szczepionki), dla osób, u których upłynęło przy najmniej 6 miesięcy od ostatniego szczepienia.

w Olsztynie, na szczepienia, można zgłaszać się do:

• Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie. Szczepienia wykonywane są w budynku Przychodni, parter – gabinet szczepień COVID-19. Szczepienia wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -15.00.
  • Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie w Poradni Medycyny Rodzinnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny Tel. 89/5393438; 89/5393388.