XVI Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Szanowni Państwo,
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wydział Chemii serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które jest wydarzeniem towarzyszącym toruńskiej części Światowy Kongres Kopernikański - World Copernican Congress.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2023 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe oraz instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.

Serdecznie zapraszamy do opublikowania artykułu w monografii pokonferencyjnej: ,,Na pograniczu chemii, biologii i fizyki, rozwój nauk. Tom V. Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie". Monografia wydawana jest przez Wydawnictwo Naukowe UMK, znajdujące się na liście wydawnictw punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki (20 pkt za opublikowanie artykułu w monografii). Opublikowanie artykułu w monografii jest bezpłatne dla uczestników konferencji.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.ksd.umk.pl.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy ksd@umk.pl.

Serdecznie pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny KSD