Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone współpracy z pacjentami narodowości ukraińskiej!

Różnice kulturowe polsko-ukraińskie z perspektywy pacjenta (online)
wtorek, 31 maja, godzina 18:00

link do wydarzenia

Wskutek wojny do Polski przybyły miliony obywateli Ukrainy, którzy korzystają z polskiego systemu opieki zdrowotnej. Trudnością w porozumieniu lekarza z pacjentem może być bariera językowa, ale też pewne różnice zachowań społecznych charakterystycznych dla danego narodu.

Webinar poprowadzi Swietłana Listopadska - certyfikowana trenerka kompetencji międzykulturowych i adaptacji oraz dramy brytyjskiej, FRIS® i SPOCO®. Ukrainka z ponad 20-letnim doświadczeniem adaptacji społecznej i zawodowej w Polsce. Wspiera biznes poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu pracy w warunkach zmiany, rozwoju kompetencji międzykulturowych i zarządzania zespołem, niezbędnych w biznesie lub organizacji. Przygotowuje do pracy asystentów kulturowych, prowadzi szkolenia ze wspierania uchodźców dla przedstawicieli NGO, wolontariuszy i hostów uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy. Trenerka międzykulturowa i antydyskryminacyjna. Zwolenniczka praktycznego podejścia w zarządzaniu zespołem i projektami. Łączy w sobie dwukulturowość (PL i UA), trenerskie doświadczenie, znajomość specyfiki różnych kultur oraz umiejętność przekazywania skomplikowanej wiedzy prostymi słowami.

Przedstawiana wiedza z pewnością przyda Ci się w codziennej praktyce!

pozdrawiam i zachęcam do udziału
Olga Bielan