Dobrym kursem do zawodu

Wspinaczka na linach w górach, penetracja jaskiń, ratownictwo wodne. Czy to oferta wakacyjnych obozów dla studentów? Nie, to wyjazdowe kursy dla studentów ratownictwa w Szkole Zdrowia Publicznego UWM.

Ratownik medyczny nigdy nie wie, gdzie i w jakich warunkach będzie udzielać pomocy poszkodowanemu. Dlatego zawsze musi być gotowy na nieoczekiwane i trudne zadania. Żeby być gotowy, musi przećwiczyć jak najwięcej różnych sytuacji. Temu celowi służy cykl certyfikowanych szkoleń, które właśnie odbywają się w Szkole Zdrowia Publicznego UWM....

Czytaj wiecej na stronie głównej UWM

Projekt pn. „Uniwersytet Wielkich Możliwości – program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania”,
nr POWR. 03.05.00-00-Z201/18 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego