Konferencja Naukowo — Szkoleniowa dla Pielęgniarek i Położnych

Mamy zaszczyt zaprosił Państwa do czynnego udziału w I Warmiósko-Mazurskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla Pielęgniarek i Położnych zorganizowanej przez OIPiP w Olsztynie

Temat Konferencji: “WSPÓLNIE BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ ZAWODU”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu18 października 2024 roku.

Cel konferencji: Celem naszej konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz inspirująca debata na temat nowych wyzwań w pielęgniarstwie i położnictwie. Chcielibyśmy stworzyć przestrzeń do wspólnego budowania przyszłosci naszego zawodu już na poziomie ksztatcenia przyszłych pielęgniarek i położnych.

Zaprezentowanie pracy: Serdecznie zapraszamy Studentów do zaprezentowania swoich osiągnięć i doświadczeń podczas sesji tematycznych. To doskonała okazja, aby podzielić się wiedzą i inspiracją z innymi uczestnikami. Propozycje prac należy przesyłać pod adres email: izba@oipip.olsztyn.pl do dnia 31.08.2024 r.