Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo -Szkoleniowa -PANS im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie 19.04.2024

Szanowni Państwo

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamydo udziału w bezpłatnej XXIVMiędzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej „Aktywność fizyczna w prewencji i terapii chorób cywilizacyjnych”, która odbędzie się w formie stacjonarnej i ON-LINE  w dniu 19 kwietnia 2024 roku.

Miejsce konferencji:  Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych PANS im. Ignacego Mościckiego , ul. Wojska Polskiego 51, 06-400 Ciechanów.

Zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu i rozpowszechnienie informacji wśród Państwa pracowników dydaktycznych oraz studentów.

dr n. med. Ewa Wiśniewska
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych
Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.