Praktyki dla studentów - Program Junior Staff

Już trzeci raz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie bierze udział w Programie Junior Staff, podczas którego studenci naszej Uczelni będą mogli odbyć praktyki studenckie!

O co chodzi?

Program Junior Staff to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w IX Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach (4-5 marca 2024r.) i zdobyć doświadczenie organizacyjne, sprawdzić się w nowej roli.

Czym będziecie się zajmować?

Praktykanci, dołączając do zespołu organizacyjnego EKS-u, aktywnie wspierają obsługę techniczną wydarzenia. Zadania obejmują m.in. pomoc w przygotowaniach do paneli i warsztatów, wsparcie punktu rejestracji. To doskonała okazja dla studentów, którzy pragną w praktyce poznać tajniki organizacji dużych wydarzeń oraz rozwinąć umiejętności interpersonalne.

A poza tym...!

Organizator zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie w Mikołajkach w czasie trwania Kongresu.

Wymagana dyspozycyjność 3-6 marca.

Koniecznie wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Więcej informacji wkrótce!

Stay tuned!