Środy z Biurem Karier UWM

Już od 11 października startują „Środy z Biurem Karier UWM"!

Rusza z nowy cykl otwartych spotkań z Biurem Karier UWM w Bibliotece Uniwersyteckiej, sala 122, piętro 1. W godzinach 9:00-14:00.

Co środę będzie można:

• Porozmawiać z doradczyniami zawodowymi. Będziemy dostępne, aby udzielać porad dotyczących kariery zawodowej, badania kompetencji, planowania rozwoju edukacyjno-zawodowego oraz wskazówek dotyczących rozwijania umiejętności.
  • Spotkać się z przedstawicielami firm. Przedstawiciele pracodawców będą dzielić się swoimi doświadczeniami, odpowiadać na pytania i omawiać możliwości zatrudnienia i praktyk w swoich firmach.
  • Poszerzyć sieć kontaktów - networking. Środa z Biurem Karier to idealna okazja do nawiązania kontaktów z innymi studentami, absolwentami oraz przedstawicielami świata biznesu.
  • Zgłosić do współpracy koło naukowe/grupę studencką. Porozmawiamy o Waszych potrzebach związanych ze szkoleniami, umówimy się na warsztaty grupowe na interesujące Was tematy np.: budowanie zgranego zespołu, komunikacja, tworzenie profesjonalnego CV.

Nadchodzące wydarzenia:

1. Otwarte środy z Biurem Karier UWM. Wszystkie informację są w poście: https://www.facebook.com/photo/?fbid=734119532063540&set=a.334778671997630
  2. Już w najbliższą środę naszym gościem będzie dr Marek Piotrowski z VALET - Projekt WNE UWM. Zapraszamy 11.10.2023 o godzinie 11:00 do sali 122 w Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie. Temat wystąpienia: „Rynek pracy przyszłości: imigrant, robot i osoba z ograniczoną sprawnością ruchową razem w pracy?". Zobaczymy możliwości robota SPOT firmy Boston Dynamics. Spotkanie będzie zrealizowane w ramach projektu „Nawigacja robota kompana jako narzędzie poprawy jakości życia osób z ograniczoną sprawnością ruchową" (Nauka dla Społeczeństwa- MEiN)
  3. 26.10 9-12 zaczynamy Akademie Budowania Kariery, dla studentów i szkół średnich, w której prowadzącymi będą przedstawiciele firm. Temat pierwszego spotkania to CV - jak dobrze napisać i jak przygotować się i dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Podsyłam link do formularza, w którym możecie się zgłosić:https://forms.gle/B2DMoqMDu5uDtbNd6

Do zobaczenia!

Zespół Biura Karier UWM