Studenci na pikniku edukacyjnym

4 czerwca 2024 roku odbyło się podsumowanie akcji edukacyjnej i konkursu pt. "SuperMocePierwszejPomocy!".

Wydarzenie miało formę pikniku edukacyjnego w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc w Olsztynie.

W roli wolontariuszy wzięli udział studenci kierunków Dietetyka i Ratownictwo Medyczne:

• Wiktoria Czajkowska i Julia Bloch - studentki I roku studiów II stopnia na kierunku dietetyka,
  • Michalina Tołwińska i Agnieszka Zygo - studentki I roku studiów I stopnia na kierunku dietetyka,
  • Lena Golubińska - studentka II roku studiów I stopnia na kierunku dietetyka,
  • Robert Sawicki - student I roku studiów na kierunku ratownictwo medyczne.

Na piknik edukacyjny zostały zaproszone zwycięskie klasy trzecie z olsztyńskich szkół podstawowych. Nasi studenci aktywnie wspierali organizację tego wydarzenia, angażując się w obsługę stanowisk z atrakcjami dla dzieci oraz pełniąc rolę przewodników grup dzieci.