Uwaga studenci! Zmiany w zasadach pobierania skierowań na praktyki zawodowe

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zmianie uległy zasady pobierania skierowań na praktyki zawodowe. W związku z wprowadzonymi zmianami odpowiednie druki skierowań należy pobrać ze strony internetowej Szkoły Zdrowia Publicznego (zakładka "praktyki zawodowe" -> "umowy i skierowania"). Informację dotyczącą ilości i rodzaju skierowań znajdą Państwo w Schemacie pobierania dokumentów na praktykę. Wydrukowane dokumenty należy dokładnie wypełnić wpisując swoje dane oraz informacje dotyczące realizowanej praktyki zawodowej, a następnie dostarczyć do podpisu dla Wicedyrektora ds. kształcenia do Dziekanatu SZP (dokumenty przyjmowane będą tylko w godzinach pracy Dziekanatu). W razie pytań proszę o kontakt z koordynatorami ds. praktyk zawodowych.

UWAGA! Niewypełnione skierowania będą cofane do poprawy i nie zostaną przyjęte do podpisu.

mgr Katarzyna Pątkowska
Kierownik Dziekanatu Szkoły Zdrowia Publicznego