X Kongres Zdrowia Publicznego

Wielce Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło poinformować, że Warszawski Uniwersytet Medyczny w dniach 7 – 8 grudnia 2023 r., po raz dziesiąty współorganizuje Konferencję Kongres Zdrowia Publicznego, w całości poświęconą zagadnieniom i wyzwaniom zdrowia publicznego w Polsce. Wydarzenie to stanowi wielowymiarową płaszczyznę dialogu z ekspertami zdrowia publicznego. Oprócz paneli dyskusyjnych, Kongres Zdrowia Publicznego stwarza możliwość prezentacji wyników badań własnych oraz uczestnictwa w debatach eksperckich, co przyczynia się do wzbogacenia wiedzy i doświadczenia badaczy.

Tym samym pragniemy zaprosić Naukowców, Doktorantów oraz Studentów Państwa Uczelni do udziału w X Kongresie Zdrowia Publicznego oraz prezentacji wyników badań własnych.

Sesja Doniesień Naukowych odbędzie się podczas dwóch dni Kongresu Zdrowia Publicznego, w formie stacjonarnej, w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dla najlepszych prac zostały przewidziane nagrody.

Wyrażamy szczerą nadzieję, że ten jubileuszowy, X Kongres Zdrowia Publicznego, będzie wyjątkową okazją do spotkania i debaty o aktualnej sytuacji zdrowia publicznego w Polsce, a także stanie się inspiracją dla młodych przedstawicieli społeczności akademickiej.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie wydarzenia, dostępnej pod poniższym linkiem.