Zaproszenie do Przepisania się do Lekarza POZ na czas trwania studiów do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie

DrodzyStudenci,

Z radością witamy Was na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie!

W związku z rozpoczęciem studiów, chcielibyśmy przypomnieć o istotnym kroku, jakim jest przepisanie się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ w czasie trwania studiów).

Dlaczego warto?

Wybór lekarza POZ w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie to gwarancja profesjonalnej opieki medycznej blisko kampusu. Dzięki temu będziecie mieli łatwiejszy dostęp do konsultacji, badań oraz opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie.

Jak to zrobić?

Podczas rejestracji u lekarza medycyny pracy, który jest obowiązkowy przy przyjmowaniu się na studia, macie możliwość bezpłatnego przepisania się do lekarza POZ w naszym szpitalu. Wystarczy, że:

1. Zgłosicie chęć przepisania się do lekarza POZ podczas wizyty u lekarza medycyny pracy.
  2. Uzupełnicie niezbędne formularze dostępne w rejestracji.
  3. Przekażecie swoje aktualne dane kontaktowe.

Korzyści dla Was:

• Bliskość placówki medycznej niedaleko kampusu.
  • Dostęp do szerokiej gamy specjalistów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie z nowoczesnym sprzętem diagnostycznym.
  • Możliwość skorzystania z badań profilaktycznych i 17 poradni specjalistycznych dedykowanych studentom.

Nie czekajcie! Przepisanie się do lekarza POZ w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym to krok w stronę dbania o swoje zdrowie podczas studiów.

Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości!

Z wyrazami szacunku, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie