Zaproszenie na I Ogólnopolską konferencję Naukowo-Szkoleniową „NOWOCZESNE PRAKTYKI, INSPIRUJĄCE WYZWANIA”

Szanowni Państwo, 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Ogólnopolską konferencję Naukowo-Szkoleniową dedykowaną studentom pielęgniarstwa, organizowaną przez Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego i Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Klinicznego działające na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie to odbędzie się 18 kwietnia 2024 roku i nosi tytuł „NOWOCZESNE PRAKTYKI, INSPIRUJĄCE WYZWANIA”.  

Konferencja będzie składała się z sesji plenarnej i plakatowej, w trakcie których studenci będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań naukowych. Zachęcamy do przesyłania abstraktów do dnia 29 lutego 2024 roku.   

W trakcie konferencji planowane są wykłady ekspertów oraz warsztaty obejmujące tematykę leczenia ran, dostępów naczyniowych oraz świadomego planowania rozwoju zawodowego w pielęgniarstwie. 

Miejsce konferencji to Centrum Dydaktyczne WUM, Aula A, przy ul. Księcia Trojdena 2A, 02-109 Warszawa. 

Prosimy o dokonanie rejestracji na konferencję poprzez link umieszczony poniżej. W załączniku zamieszczamy dodatkowo list od organizatorów konferencji. Więcej informacji znajdziecie Państwo na Instagramie: skn_piel_klinicznego_wum.  

Link do rejestracji: 
https://docs.google.com/forms/d/1ECeKpreX8X8cPzMEsF-3S96bSFHkLLOvkrFTzcTN2nM/edit?ts=65a2cfa4 

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa uczestnictwo i cenny wkład w rozwój pielęgniarstwa w Polsce. 

Z wyrazami szacunku,
mgr Aleksandra Wardak
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego