Żywe kultury literatury

Drodzy Studenci !!!

Zachęcamy do czynnego udziału w projekcie: "Żywe kultury literatury" UWM oraz ZLP Olsztyn.

Projekt skierowany jest do wszystkich Wydziałów UWM, ma na celu zachęcenie Państwa do pisania różnych form literackich, które będą przekazywane do szpitali dla pacjentów - dzieci, jak i dorosłych. Zachęcamy do wykonywania prac plastycznych, ilustracji, grafik do treści literackich bądź niezależnie od nich. Wszystkie prace będą recenzowane przez olsztyńskich literatów, celem dania Państwu informacji zwrotnej, tak abyście Państwo ubogacali własny warsztat.

Najlepsze prace będą wydawane oraz nagradzane.

Kierownikiem oraz pomysłodawcą projektu jest dr n.med. Kamila Julia Regin pracownik Katedry Rehabilitacji i Ortopedii oraz mgr Andrzej Cieślak prezes Związku Literatów Polskich oddział w Olsztynie.

Pytania dotyczące projektu oraz prace należy przesyłać na adres mailowy:

kamila.regin@uwm.edu.pl lub zlp.ol@onet.pl