Komunikat dotyczący zakażeń COVID-19 !

Szanowni Studenci i Pracownicy Szkoły Zdrowia Publicznego !

W związku z pkt. 6 załącznika nr 4 do Zarządzenia nr 82/2020 Rektora Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie z dnia 1 października 2020 roku w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu w stanie zagrożenia epidemicznego lub epidemii (ze zm.) zobowiązuję Państwa do bieżącego i sumiennego przekazywania informacji dotyczących przypadków zakażeń, podejrzeń zakażeń, zarządzonych procedur kwarantanny i izolacji pracowników i studentów Szkoły Zdrowia Publicznego. Proszę o przekazywanie powyższych informacji natychmiast po ich otrzymaniu do Dziekanatu na adres mailowy: szp@uwm.edu.pl (w przypadku wykrytego zakażenia Covid-19 należy podać datę otrzymania dodatniego wyniku z wymazu, natomiast w przypadku zarządzonej procedury kwarantanny lub izolacji domowej należy podać okres obowiązywania).

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,
dr hab. n. med. Jadwiga Snarska, prof. UWM - Dyrektor Szkoły Zdrowia Publicznego