Raportowanie zachorowań na covid-19 - PILNE !

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci !!!

W związku z trudną sytuacją epidemiczną w kraju związaną z dużą ilością zakażeń SARS CoV-2 oraz szybkim rozprzestrzenianiem się wirusa, bardzo prosimy o niezwłoczne zgłaszanie informacji dotyczących zachorowań i zarządzonych procedur kwarantanny. Powyższe informacje należy przekazywać drogą mailową na adres: szp@uwm.edu.pl, podając imię i nazwisko osoby, której dotyczy izolacja/kwarantanna, kierunek, rok studiów, numer grupy oraz informację czy dana osoba odbywała zajęcia dydaktyczne w siedzibie Uczelni, a tym samym miała kontakt z innymi studentami i nauczycielami akademickimi. Natychmiastowe zgłaszanie informacji dotyczących zachorowań umożliwi nam szybkie reagowanie i kierowanie grup studenckich na zdalne nauczanie, zapewniając tym samym bezpieczeństwo dla pozostałych studentów.

Dbajmy o siebie i o innych,

z wyrazami szacunku,

mgr Katarzyna Pątkowska