Szkolenie praktyczne do przeprowadzania szczepień przeciwko COVID-19 (aktualizacja 18.05)

ZAPRASZAMY na szkolenie  fizjoterapeutów, farmaceutów  i diagnostów laboratoryjnych do realizacji  szczepień  ochronnych  przeciwko COVID-19
( podstawa prawna: art. 21c. ust. 2 i 5 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (t.j. Dz.U. z 2020 r, poz. 1845, z późn. zm.)

Szkoła Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłasza nabór na szkolenie praktyczne, w tym wykonywanie iniekcji uprawniające fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych do przeprowadzania szczepień przeciwko COVID-19.

Szkolenie jest realizowane we współpracy z CMKP i Ministerstwem Zdrowia.

Osoby, które odbyły szkolenie w Module Teoretycznym cz. I i II oraz zaliczyły część teoretyczną z pozytywnym wynikiem testu końcowego mogą przystąpić do realizacji części praktycznej.

Część praktyczna szkolenia odbędzie się w Zakładzie Dydaktyki i Symulacji Medycznej Collegium Medicum z Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie al. Warszawska 30 10-082 Olsztyn. Program obejmuje zajęcia warsztatowe i ćwiczeniowe realizowane w warunkach symulowanych z wykorzystaniem trenażerów. Celem zajęć jest rozwinięcie praktycznych umiejętności wykonywania szczepień oraz zapoznanie się z procedurami pierwszej pomocy.

Istnieje możliwość zapisu na szkolenie na dni: czwartek i piątek w ostatnim tygodniu maja oraz wszystkie czwartki i piątki w czerwcu.

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie wymaganej liczby kursantów na dany termin.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: https://forms.office.com/r/1tSrGQYUNa

Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy, zostaną zakwalifikowane do udziału w szkoleniu,  o terminie i godzinie szkolenia zostaną poinformowane drogą e-mailową lub telefonicznie.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu

mgr Iwona Wołosewicz
tel.503767926 lub 728323322,