Praktyki w Narodowym Funduszu Zdrowia

Szanowni Studenci

Mając na celu realizację zadań związanych ze zwalczaniem epidemii COVID-19 oraz koordynacją szczepień przeciw tej chorobie zapraszamy Państwa do współpracy. Poszukujemy studentów, którzy mogliby odbyć praktyki w Narodowym Funduszu Zdrowia, polegające głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19. NFZ zapewnia materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań oraz dostęp do aplikacji klienckiej pozwalającej na wykonywanie zadania związanego z odbieraniem telefonów od klientów. Oprócz tego bieżące wsparcie organizacyjne realizowane przez opiekuna praktyk. Niewykluczone jest również wsparcie w innych działaniach związanych z pandemią COVID-19. Poniżej informacje dotyczące kluczowych aspektów projektu.

PODMIOT ORGANIZUJĄCY: Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

ZAKRES KIERUNKÓW STUDIÓW: zdrowie publiczne, socjologia, psychologia, administracja, informatyka, analiza danych i pokrewne do wskazanych

CZAS TRWANIA WSPÓŁPRACY: planowo do 3 miesięcy dla konkretnego studenta, od 10 do 15 godzin tygodniowo – harmonogramy do ustalenia – dostosujemy wg potrzeb i możliwości ewentualnego zaliczenia wsparcia udzielonego NFZ w poczet praktyk studenckich

TERMIN ROZPOCZĘCIA WSPARCIA: pierwsza grupa studentów – druga połowa stycznia, początek lutego 2021 r.

OCZEKIWANA LICZBA STUDENTÓW WSPIERAJĄCYCH: do 150 osób – szczegółowo określone w porozumieniu zawartym z uczelnią, zastrzegamy, że będziemy dostosowywać liczbę do ewentualnych potrzeb

TERMIN ZGŁOSZENIA UCZELNI: do 21 grudnia 2020 r. na adres pawel.kikosicki@nfz.gov.pl

OBSZAR DZIAŁANIA: praca zdalna, możliwa do realizacji ,,z domu'', inne formy będą określone w porozumieniu

ZASADY WSPÓŁPRACY: Porozumienie z uczelnią – szczegółowe warunki zostaną określone na etapie negocjowania warunków porozumienia z daną uczelnią