Informacja o wyniku konkursu na stanowisko adiunkta (stanowisko badawczo - dydaktyczne) w Katedrze Ratownictwa Medycznego

Informacja o wyniku konkursu

na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych

w Katedrze Ratownictwa Medycznego

w trybie art. 119 ust. 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

(t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 478)

Data ogłoszenia konkursu –              14.05.2021 r.

Termin składania ofert –                   14.06.2021 r.

Data rozstrzygnięcia konkursu –       15.06.2021 r.

Liczba zgłoszeń -                              1

Wynik konkursu:

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo - dydaktycznych w Katedrze Ratownictwa Medycznego Szkoły Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie Komisja Konkursowa jednomyślnie rekomenduje kandydaturę Pana dr Pawła Jastrzębskiego.

Uzasadnienie:

Do konkursu zgłosił się jeden kandydat. Komisja Konkursowa po zapoznaniu się ze złożoną dokumentacją rekrutacyjną uznała jej kompletność pod względem formalnym. Komisja stwierdziła, że Pan dr Paweł Jastrzębski spełnia kryteria konkursowe określone w prowadzonym postępowaniu.

Komisja Konkursowa wysoko oceniła osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne kandydata oraz wykształcenie i praktyczne doświadczenie zawodowe związane z ratownictwem medycznym oraz wychowaniem fizycznym i fizjoterapią, stwierdzając bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do prowadzenia zajęć dydaktycznych realizowanych w Katedrze. Kandydat posiada predyspozycje do pracy badawczo – dydaktycznej oraz rokuje na dalszy rozwój naukowy. Pokaźny dorobek naukowy Pana dr Pawła Jastrzębskiego wpisuje się w dziedzinę nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Na szczególne podkreślenie zasługuje bogaty dorobek organizacyjny kandydata, kierowanie krajowymi i międzynarodowymi projektami badawczymi, udział w polskich i zagranicznych stażach naukowych, zespołach eksperckich i konkursowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

Dyrektor Szkoły Zdrowia Publicznego

dr hab. n. med. Jadwiga Snarska, prof. UWM