Ogólnopolskie Zawody Symulacji Medycznej SimChallenge 2024 - zgłoszenia

Szanowni Państwo,

Podobnie jak w poprzednim roku, w tym także organizowane będą zawody symulacji medycznej SimChallenge 2024 odbywające się w ramach XII Konferencji Symulacji Medycznej i Edukacji MedIQ 2024. Zawody w kategorii „pielęgniarstwo” odbędą się 22 maja 2024 roku w formule ogólnopolskiej. W związku z powyższym będzie możliwość zgłaszania się także zespołów spoza naszej uczelni.

Bardzo proszę o przedyskutowanie w kołach naukowych chęci wzięcia udziału w rywalizacji. Zespoły powinny składać się z 3 osób, maksymalna ich liczba w kategorii pielęgniarstwo to 6 zespołów. W przypadku większej ilości zgłoszonych drużyn spoza uczelni, nie wykluczamy konieczności przeprowadzenia pre-eliminacji we wcześniejszym terminie.

Po rozpoczęciu zgłoszeń prześlę Państwu więcej informacji wraz z regulaminem zawodów.

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

mgr Kamil Sikora
Asystent
Katedra Pielęgniarstw Zachowawczych
Zakład Interny i Pielęgniarstwa Internistycznego