NIE SAMĄ NAUKĄ STUDENT ŻYJE

Mikołajki I roku studiów stacjonarnych Kierunek Pielęgniarstwo Dzień Mikołajek na pierwszym roku studiów pielęgniarstwa to wydarzenie, które równa się z wyczekiwaniem na wyniki egzaminów – nie wiesz, co cię czeka, ale masz nadzieję, że będzie coś słodkiego. Studenci pierwszego roku, pełni entuzjazmu i zapału do zdobywania wiedzy, przyjęli święto Mikołajek na ostatnich wykładach z przedmiotu Podstawy Pielęgniarstwa pod nadzorem Św. Mikołaja i opiekuna roku mgr piel. Anny Szypulskiej. Rankiem wszyscy wstali ze strachem, bo na owych zajęciach zaplanowane było zaliczenie. Zamiast tego czekało na nich coś bardziej wartościowego niż złote akademickie punkty ECTS- lekcja śmiechu, wspólne zdjęcia i ciasteczkowe smakołyki o które zadbała Ciasteczkowa Mama. Pielęgniarstwo to przecież sztuka leczenia wszystkiego, nawet złego humoru! Mikołajki na pierwszym roku studiów pielęgniarstwa okazały się być nie tylko słodkim prezentem, ale również idealnym środkiem na stres akademicki. I choć może nie wszyscy zrozumieli, dlaczego studenci chodzą po korytarzach już 4 grudnia z rogami renifera na głowie to z pewnością było to lekarstwo na nudę, której w świecie pielęgniarstwa na pewno nie ma!