Ruszył finałowy etap tegorocznego Plebiscytu Belfer UWM 2022!

Ruszył finałowy etap tegorocznego Plebiscytu Belfer UWM 2022!  Serdecznie zachęcamy całą społeczność akademicką do głosowania na mgr piel. Adriannę Rożniecką.
Codziennie możesz oddać jeden głos na swojego kandydata! Głosowanie trwa do 18 stycznia do godziny 15.00!
Zagłosuj już teraz: https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/

Mgr piel. Adrianna Rożniecka jest absolwentem UWM, gdzie uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Jest specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego. Mgr piel. Adrianna Rożniecka jest jednym z najmłodszych wykładowców w Szkole Zdrowia Publicznego, gdzie prowadzi różne formy zajęć w zakresie pielęgniarstwa pediatrycznego. Ponadto pracuje w Pododdziale Neurogenetyki i Chorób Rzadkich w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym, gdzie pełni rolę pielęgniarki koordynującej. Zespół, z którym współpracuje w szpitalu, również skompletowała sama, głównie z absolwentów kierunku pielęgniarstwo Szkoły Zdrowia Publicznego UWM. Pokazuje to studentom, jak bardzo wierzy w młode pokolenie pielęgniarek i pielęgniarzy. Zachęca do poszerzania horyzontów i szukania swojego miejsca w zawodzie. Wskazuje możliwe kierunki rozwoju. Swój zawód traktuje jako pasję, a nie obowiązek. Pani Magister zawsze wierzy w studentów i służy pomocą, wtedy kiedy najbardziej tego potrzebują. Jest dla wielu wielkim wzorem i autorytetem. Każdego ze studentów traktuje w sposób indywidualny i sprawiedliwy. Każdy student wie, że zawsze może przyjść do Pani Magister z problemem i nigdy nie wyjdzie bez pomocy.