Stypendia dla studentów kierunek Pielęgniarstwa i Położnictwa

Władze powiatowe miasta Lipno zachęcają do składanie wniosków na stypendia  dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa, które mają na celu zachęcenie państwa do poznania warunków pracy i rozwoju w Spółce Szpital w Lipnie, a docelowo do zamieszkania w tej pięknej i gościnnej ziemi powiatu lipnowskiego.

Możliwość pracy na oddziale chirururgicznym, wewnęntrznym, ginekologiczno - połozniczym, neonatologicznym, neurologii, rehabilitacji, psychiatrycznym oraz w poradniach.

Wszelkie szczegóły dotyczące potrzebnych dokumentów do wypełnienia wniosków jak i kwotę stypendium znajdziecie Państwo na stronie:

Rusza nabór wniosków na stypendia dla studentów pielęgniarstwa lub położnictwa - Starostwo Powiatowe w Lipnie (lipnowski.powiat.pl)