Uwaga Studenci kierunku Pielegniarstwo III roku studiów pierwszego stopnia i wszystkich Studentów studiów drugiego stopnia !!!

Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do udziału w projekcie nt. Analiza systemu wartości zawodowych studentów pielęgniarstwa oraz ich zdolności opiekuńczych. Badanie jest skierowane do studentów ostatniego (III) roku studiów licencjackich i studiów magisterskich (I i II rok) na kierunku pielęgniarstwo.
Protokół badawczy został pozytywnie zaopiniowany przez Komisję Bioetyczną przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie – uchwała nr KE-0254/289/2020
Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/J9Q0S3I4A9V4S6D1K
Drodzy Studenci, potraktujcie zaproszenie przesłane powyżej jako obowiązkowe, jako że, obowiązkiem każdej pielęgniarki/pielęgniarza jest dążenie do rozwoju własnego, umiejętność refleksji i analizy pracy własnej i własnych kompetencji zawodowych. Jest to pośredni wyraz Państwa profesjonalizmu. Pytania zawarte w kwestionariuszu dotyczą istotnych elementów podsystemu Pielęgniarstwa rozumianego jako profesja. Badanie jest anonimowe. Zapraszam.
Życzę powodzenia
Aleksandra Gutysz-Wojnicka